Kasko

Kasko

Kasko sigortası araç sahiplerinin olası bir kaza anında uğradıkları zararın sigorta şirketi tarafından ödenmesi amacı ile yapılan sigorta dır. Kasko  ile kişiler kaza durumunda kendi mağduriyetlerini karşılaşabilirler.Kasko sigortası için farklı şirketler farklı fiyatlar sunulabilir. En uygun fiyat sunan şirket ile anlaşma yapılarak kasko yaptırılır. Araç sahibi kasko primlerini ödeyerek kasko 'sunu devam ettirebilir. Bu sayede olası durumlarda daha az zarar ile durumdan kurtulabilirler.

Kasko sigortasının sigorta yaptıran vatandaşlara temel 3 tane teminatı vardır. Bunlar; çarpma, yanma ve çalınmadır. Bu üç teminattan biri, ikisi veya üçü içinde kasko sigortası yaptırılabilir. Üç teminatında içinde bulunduğu kasko poliçesine tam kasko ya da full kasko denmektedir. Kasko poliçelerinde bir de ek teminatlar olabilir. Bu ek teminatlar kasko yaptıracak kişi tarafından belirlenir ve ek bir ücretlendirme ile poliçeye dahil edilir.
 
Süper sigortam her an yanınızda
Hemen Teklif Alın
Hemen Teklif Alın
Günümüz şartlarında, dışarıda aracın başına gelebilecekler düşünüldüğünde kasko yaptırmak mantıklı bir durum olmaktadır. Poliçeye bulunan maddelerden herhangi biri aracın başına geldiğinde kaskonuz araçta meydana gelen hasarı karşılamak zorundadır. Örneğin poliçede bulunması halinde aracın boyasının sert bir cisimle çizilmesi durumunda bile, araçtaki masrafı kaskonuz karşılayabilir.

Online Kasko

Kasko sigortası için internetten fiyat hesaplaması yapılabilir. Bu sayede ne kadar kasko ödemesi yapılması gerektiği hakkında detaylı olarak bilgi alınarak hareket edilir. Kasko sigortasının alınan her araca yapılması kaza durumunda araç sahibinin yararı açısından daha doğru olacaktır.  

Kasko Diğer Yazılarımız

Kasko Sorgulama

Kasko Sorgulama

 Kaskonuzu Sorgulama  en ucuz Kaskoyu siz alın. Kasko yaptırmak için geç kalmayın. ...

Tamamını oku..

En Uygun Kasko Fiyatları

En Uygun Kasko Fiyatları

En Ucuz Kasko diye genel bir tabir yoktur arkadaşlar. Çünkü, Kasko ...

Tamamını oku..

Prenses Kasko Nedir? Teminatları Nelerdir?

Prenses Kasko Nedir? Teminatları Nelerdir?

Prenses kasko nedir? Kimler faydalanabilir? Teminatları nelerdir? Nasıl ...

Tamamını oku..

HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07