Anasayfa > Hakkımızda


Hakkımızda

Süper Sigortam, 25 yılı aşkın süredir sigorta sektöründe faaliyet gösteren yönetim kadrosu ile dijital sigortacılık üzerine profesyonel çalışmalar sürdüren bir portaldir. Süper Sigortam’da dijital sigortacılık üzerine fayda sağlamak adına çalışmalar sürdürmekteyiz. Deneyimli kadromuz ile online sigortacılıkta kaliteli altyapı hizmetleri sunarak, sektörde başarılı bir sigorta acentesi olmak için emin adımlarla ilerlemekteyiz. Müşterilerimize online Kasko, Trafik, Zorunlu Deprem, Tamamlayıcı Sağlık, Ferdi Kaza, Seyahat Sağlık, Yurt Dışı Seyahat, Yabancı Sağlık, Sağlık, Konut ve Evcil Hayvan Sigortası hizmeti sunarak, çoğu branşta teminat sağlamaya devam etmekteyiz.Vizyonumuz

Süper Sigortam olarak gelecekte müşterilerimizi sigorta konusunda bilinçlendirmeyi ve kaliteli bir sigortacılık hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Yıllar geçtikçe sigortanın bilinci ve bilinirliğini arttırmak için şu anda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz.

Misyonumuz

Süper Sigortam olarak, çalışmalarımıza sigorta ve online sigorta bilincini artırmak üzere hız kesmeden devam ediyoruz. Çoğu branşta sigorta poliçesi kesip aynı zaman sigortalar özelinde bilgilendirici makaleler yayınlayarak faaliyet göstermekteyiz. Geleceğini teminat altına almak isteyen tüm kişilerin yanında olarak sigorta sektöründe fark yaratacak çalışmalar sürdürmeye devam etmekteyiz.Neden Süper Sigorta?

25 yılı aşkın süredir sigorta sektöründe faaliyet gösteren uzman kadrosu ile çoğu branşta müşterisinin yanında olan Süper Sigortam, online sigortacılığın önemine vurgu yaparak çalışmalarını güvenilir ve kaliteli bir şekilde sürdürmektedir. Süper Sigortam’da size en uygun sigortayı dakikalar içerisinde görebilir, sigorta şirketlerinden gelen tekliflere tek bir ekrandan kolayca ulaşabilirsiniz. Kendini, sevdiklerini, aracını ve daha birçok varlığını güvence altına almak isteyen herkesin tek adresi Süper Sigortam!