Tarsim

Tarsim uzun adıyla Tarım Sigortaları Havuzu sistemine verilen ad olarak geçmektedir. Bu havuzun tarımla uğraşan üreticilere sağladığı olanaklar gerek maddi anlamda gerek ise zaman tasarrufu anlamında olduğu için çok yönlü bir fayda sistemi oluşturularak tarımla uğraşan üreticinin yardımına koşulmuştur. Üreticinin gönlündeki havuz sistemine geçiş sağlanarak üreticinin memnuniyeti kazanılmıştır.
Tarsim sistemi sayesinde tarım sektöründe çalışan üreticilerin sigortacılık sistemleri tek bir çatı altında toplanmak istenmiş ve bu istek başarıyla sonuçlanmıştır. Üreticinin bu sistem sayesinde kendisine yönelik sigortaları tek bir çatı altında ulaşıp temin edebilmesi sağlanmıştır. Çeşitli sigortaları barındıran bu sistemin içindeki bazı sigortalar ise bitkisel ürün sigortası, sera sigortası, kümes hayvanları hayat sigortası, su ürünleri hayat sigortası ve buna benzer sigortalardır. Sigorta çeşitleri tarsim.gov.tr internet adresinden ulaşabilmektedir. Detaylı bilgilerde bu adreste mevcut olup üreticinin kolay erişebilmesi için geliştirilmiştir.
Üretici bu havuz sistemi sayesinde tek çatı altında toplanan sigortalardan istediğine daha kısa bir sürede ulaşabilecek, detayları daha kısa bir sürede edinebilecek ve istediği sigortaya böylece erişimini sağlayabilecektir.
 

HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07