Yeşilkart Sigortası

, 01 - 2016

Yeşilkart Sigortası

Yeşil Kart Sigortası 

Yurt dışına çıktığınızda aracınızı da götürmek ve kullanmak istiyorsunuz ancak meydana gelebilecek olumsuz durumlar karşısında endişe mi duyuyorsunuz. Artık böyle düşüncelerle aklınızı karıştırmaya ve meşgul etmeye gerek kalmıyor çünkü bu sorunların cevabı olan Yeşil Kart Sigortası yanınızda.
Yeşil Kart Sigortası, siz ülkeler arasında seyahat ederken, sizin yanınızda olacak ve meydana gelebilecek kaza sonucunda zarar gören araç ya da üçüncü şahısların masraflarını koruma altına alacaktır. Yurt dışında güvenceniz olsun istiyorsanız bu sigortayı yaptırmanızı tavsiye ederiz. Birçok iş adamı uluslar arası çalışmakta olan firmalar, şirketler ya da tüzel kuruluşlar bu sigortayı yaptırarak hem motorlu araçlarını hem de kendi sağlıklarını güvence altına almış oluyorlar.
Yeşil Kart Sigortasının ne olduğunu biraz daha açmak gerekirse, yeşil kart sistemini dahil etmiş ülkelerde yapılacak olan seyahatler esnasında neden olunacak kazalar neticesinde zarar görecek olanların korumasını sağlayacak ve sigorta limitleri doğrultusunda koruma sağlayacaktır. Yeşil Kart Sigortası geçerli olan ülkeleri aşağıda sıraladık. Bu ülkelere seyahat ettiğinizde sigortanızı aktif olarak kullanabilirsiniz.

 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07