Kasko Poliçe Sorgulama

Cumartesi , 01 - 2016

Kasko Poliçe Sorgulama

Kasko Poliçe Sorgulama

Poliçe herhangi bir sigorta anlaşmasının yazılı hali anlamına gelmektedir. Dolayısıyla her sigortanın bir poliçesi mevcuttur. Poliçenin içinde belirli başlı bilgiler bulunmak zorundadır. Sigorta veren ve alanın ismi,  adresi,  tarih, verilen teminatlar ve buna benzer maddeler her poliçede bulunmaktadır. Kaskonunda bir poliçesi mevcut olup vatandaş kasko poliçe sorgulama işlemlerini birkaç yöntemle yapabilmektedirler.
Kasko poliçe sorgulama işleminde en çok talep gören yöntem internet üzerinden yapılan SBM sitesidir. Açılımı Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi olan bu merkezin internet sayfasında poliçe sorgulama işlemleri eskisinden daha hızlı, kolay ve güvenilir bir biçimde yapılmaktadır. Plaka ve tc kimlik numarası, vergi numarası ve plaka ya da sigorta bilgileriyle poliçe sorgulaması yapılabilmektedir. Bunun için gerekli olan tek şey internet ağına sahip olmak ve belirtilen bilgilerin bilinmesidir.
İnternet ağının faydalarından biri de poliçe sorgulama sistemindeki sağladığı kolaylıklardır. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin de aracılığıyla bu işlem hızlı, güvenli ve kolay bir biçimde halledilmektedir. Özellikle zamandan sağlanan bu tasarruf vatandaşın memnuniyetini arttırmaktadır.
 
 
 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07