Kasko İçin Gereken Evraklar

, 02 - 2016

Kasko İçin Gereken Evraklar

 Kasko İçin Gereken Evraklar

 
 İyi bir Kasko Başlangıcı yaparak, araçlarınıza iyilik yapın. 2016 yılına girerken, araçlarınızda huzurlu bir şekilde girsin. Hiç olmadığı kadar rahat bir kasko yaptırmış olacaksınız. Kasko fiyatlarını kafaya takmayın. Eminiz ki, ilk kasko yaptıracak olanlar, ne kadar öderim? Acaba fazla öder miyim? Gibi birçok konuda düşünceye kapılır. Ama bunları kendiniz boş yere düşünmeyin. Sigorta Firması olarak, İnternet üzerinden Zorunlu Sigortalarınız ve Kasko işlemlerinizi rahat bir şekilde yaparak, kısa bir süre sonra Kaskolu araçlarınıza kavuşmanızı sağlarız. Güven aşılarız. Çünkü, kasko demek zaten güven demektir. Araçlarınızla ilgili Kasko Başlangıç fiyatı almak ve fiyatlarla ilgili genel soruları sormak için, Müşteri departmanlarımızla kısa sürede iletişim kurabilirsiniz. Bizlere Araç bilgilerinizi yazarsanız eğer, size en uygun fiyat üzerinde Kasko Teklifleri sunarız. Bu sayede kısa sürede Kaskolu bir aracınız olur ve trafiğe de rahat çıkarsınız.
 
 
                             İyi bir Kasko başlangıcından sonra, Kasko Fiyatı olarak da size yardımcı oluruz. Bizim tek amacımız, sağlam ve uygun fiyatlar üzerinden, kasko dahilinde olan en uygun fiyatları vermek. Kaskosuz araç kalmasın. Kış aylarında kasko fiyatları firmalar tarafından daha çok artışa sokulur. Ancak araçlarınızın marka değeri yüksek olsa bile, hiç merak etmeyin. En kolay yoldan sigorta yaparak, araçlarınızın trafikte güvenli bir şekilde dolaşmasını sağlarız. Bunun içinde Firmamız üzerinde kasko fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca bizimle gün içerisinde sabit numaralarımızdan iletişim kurarak, kasko dahilinde merak ettiklerinizi sorun ve müşteri temsilcilerimiz hemen cevaplasın. Kasko yaptırarak, doğacak sıkıntılar, araçlara gelen hasarlar ve size gelen zararlar dolayı, kasko bedeli olarak paranız hemen hesaplarınıza yatar.
 
                            Firmamızdan teklifler almak için, üyelik işlemi başlatabilirsiniz. Yada bizi arayarak, kısa yoldan kasko fiyatlarını anında öğrenirsiniz. Kasko Değer Listesi sadece yıllık vergi olarak Aynıdır. Diğer kısımlar araç modeli ve sizin istekleriniz doğrultusunda değişir. Değişen kısımlar ise, araca sonradan eklenen eşya ve araç gereçler, yada sizin kendi güvenliğinizi de Kasko dahiline eklemelerinize göre bir değişim anında göze çarpar. Ama biz Kasko firması olarak,sabit vergilerin üzerinden, araçlarla ilgili kasko kısımlarını en aşağı seviyelere çekerek, gereken özeni burada sizlere veririz. Kasko yaptırmak için acele de etmeniz gerekiyor. Zorunlu Sigortalara yeni zamlar geldi. 2016 yıllında bu vergiler de hesaba alınarak, kasko yaptırmak size biraz daha pahalıya gelebilir.
 
                             Kaskonuz bizim güvencemiz altında değer bulurken, sizde kasko sayesinde hasarlara karşı korumalı olun. Hasarın büyüklük yada küçüklük dereceleri bir yana, kasko bedeli olarak standartların üzerinde olan bir indirim yaparız. Kasko büyük bir önem kazandı. Kasko yaptırmak kural olarak değişti. İnsanlar artık trafiğin güvensiz olmasından ötürü, kaskolar yaptırarak, hasarlarını yarıya indirmek istiyor. Ama kasko her zararı karşılamaz. Sadece sizin belirttiklerinizin hasar karşılığını karşılar. Bu şekilde masraflardan sizi kurtarır. Güvenli bir şekilde araçlarınıza binerek, huzurlu bir şekilde ödemeler yaparsınız.
 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07