Elektronik Cihaz Sigortası

Cumartesi , 08 - 2016

Elektronik Cihaz Sigortası

Elektronik Cihaz Sigortası 

Elektronik ve internet çağında elektronik eşya olmayan hiçbir ofis ve şirket kalmadı diyebiliriz. Ancak böylesine tüm işlerimizi yaptığımız ve başlarına bir şey geldiğinde de tüm işlerin aksadığı düşünülürse onları da sigortalayarak, teminat altına alma fikri son derece avantajlı olacaktır.
Elektronik Cihaz Sigortası yaptırarak, ofisinizde bulunan bütün cihazları koruma altına almanız mümkün olacaktır. Üstelik teminat altına alınma çerçevesi de son derece geniş olan sigortanın risk kapsamı içinde, personelin ya da üçüncü bir şahsın hatası, ihmali veya kötü niyetli davranışı, hatalı üretilmiş malzeme, her türlü elektrik probleminden kaynaklanacak hasarlar, yıldırım, yangın ya da infilak, doğal afetler, su baskını ve hırsızlık yer almaktadır.
Elektronik Cihaz Sigortasına ek teminat da ekleyebilir ve sigorta kapsamını genişletebilirsiniz. Bunlar da, hasarın yaşanması durumunda personelin fazla mesai ve hasar gören cihazların nakliye giderleri, taşınabilen cihazların sigorta kapsamı içindeki yer dışında çalınması ya da hasar görmesi, deprem, terör ve bunun gibi eylemler, veri kayıpları, valf ve tüpler ile çoğalan iş ve çalışma giderleri olmaktadır.
 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07